Reference


16 komentářů

Milan Šmolcnop

9.1.2012 at 7:02 am

Zdravím.
Realizována podřezávka celého domu – mohu doporučit. Bezproblémová komunikace i plnění termínu. Máme co jsme chtěli – SUCHO.. 🙂

Vlasta Kloučková

10.1.2012 at 9:23 am

Dobrý den,
u nás oprava silně poškozené omítky vlhkostí v kotelně a uhelně. Výborná dohoda, termíny splněny, 100% spokojenost , vřele doporučuji.

Richard a Irena Ježkovi

12.1.2012 at 7:34 pm

Před dvanácti lety jsme zakoupili památkově chráněný objekt. Byl několik let zavřený a vlhkost dosahovala do dvou metrů. Vybírali jsme z několika firem a vybrali jsme dobře.Ruční,šetrná podřezávka částečně roubeného domu kombinovaného s pískovcovým zdivem nebyla žádná hračka. Vše však šlapalo přesně dle dohody ,perfektní práce a cena ještě nižší než byla původní nabídka.Doporučuji vřele všem,kteří hledají opravdového odborníka a chtějí mít objekt suchý a bezproblémový. Děkujeme

Daniela a Petr Dvořákovi

14.9.2012 at 1:53 pm

Dobrý deň,
pán Oumrt nám robil hydroizolaci stáre poloroubené chalupy a tiež “stavby-vedúceho” ďalších prací v chalupe ako podlahy, dlažby, omietky. Čo sa týka hydroizolácie, tak to bol až heroický výkon, pretože zdi boli kamenné a niektoré mali v priemere až meter. Museli sa rozobrať a potom spetne dozdiť tehlami. Výsledok je ale úžasný, hlavne máme sucho! Po celú dobu nás pan Oumrt informoval o priebehu práce, na čom sme sa dohodli – či to bola cena či termíny – tak to vždy platilo. Musíme len vrelo doporučiť, ak hľadáte profesionalitu spojenú s ľudským prístupom a férovosťou, tak pán Oumrt a jeho firma je to pravé!
Ďakujeme.

Jaroslav Kolačný

24.5.2015 at 8:31 pm

Dobrý den,
v našem případě jsme realizovali přes firmu pana Oumrta hydroizolaci stoletého rodinného domu, jehož zdivo hlavně ze severní strany bylo značně navlhlé. Objem zakázky byl cca 70 m obvodového zdiva a vnitřních příček + 90 m2 podlahové plochy. V obvodovém zdivu byly zazděny velké kameny, které bylo nutné šetrně vybourat a uvolněné místo znovu vyzdít cihlami. Další komplikací byla různá úroveň podlah. Se vším se ovšem pan Oumrt vypořádal a odvedl velmi dobrou práci. Dalším velkým plusem byla naprosto příkladná komunikace a spolehlivost. Bohatých zkušeností pana Oumrta v oblasti stavebnictví jsem využíval i k různým konzultacím v průběhu naší rekonstrukce. Výsledná cena zakázky vzhledem k objemu práce a náročnosti byla myslím velmi příznivá. Mohu tedy vřele doporučit.
Děkuji

Libor Cejnar

16.6.2015 at 9:49 pm

Dobrý den,
s firmou pana Oumrta jsem řešil dvě zakázky.
První byla na podřezávka, izolaci a následné přizdění v přístavbě rodinného domu, cca 35m2. Přístavba je zapuštěna ve svahu a izolace se musel provést až do výše 2m. Po provedení izolace máme v přístavbě již
2 roky úplně sucho a bez obav jsme v ní udělali dřevěnou podlahu a patrovou dřevěnou vestavbu.
Druhá zakázka byla na kompletní rekonstrukci bytu ve starším domě v Liberci. Budovala se nová koupelna, stavěly se nové příčky, kompletně se dělaly nové omítky a měnily se všechny rozvody. Výsledkem je krásný byt podle našich představ.
A co je hlavní, obě zakázky probíhaly k naší stoprocentní spokojenosti. Práce byly provedeny velmi kvalitně, v dohodnutých termínech a za dohodnutou cenu. Tak, jak se při podobných akcích stává, narazili jsme i na nečekané problémy, ALE s pan Oumrt neměl s jejich řešením problém, stres se nekonal.
DOPORUČUJI!!!

Niklovi

9.9.2015 at 9:49 pm

reference práce:
Před pár lety jsme koupili vesnický domek, který je nepodsklepený a stavěný smíšeným zdivem tak, jak bylo dříve obvyklé. Stáří objektu bylo téměř 100 let. Izolace proti vlhkosti nikde žádná a na stavbě to samozřejmě bylo znát. Mapy vlhkosti dosahovali místy až ke stropům, které jsou ve výši 2,3 metrů.
Smíšené zdivo a částečně zapuštěný dům z jedné strany do svahu nás donutily volit variantu tzv. izolační vany podle návrhu pana Oumrta – podříznutí stěn ve výši cca 75 cm, tažení izolace po vnitřní straně stěny k podlaze a propojení s celoplošnou izolací všech podlah. Výsledný efekt byl téměř zázračný. Podříznutí provedl pan Oumrt na podzim a vlhkost mizela jako mávnutím kouzelného proutku a my mohli po zimě udělat na suché zdi nové omítky (staré byly plné solí a u zdiva po oschnutí nedržely).
Po 15 letech musíme zaklepat na dřevo – pan Oumrt zvolil nejvhodnější řešení pro náš starý domeček a co je vlhkost ve zdivu nevíme vůbec nikde a to máme obytnou plochu hnedle 140 m2. Děkujeme i po letech.

Jindřich a Dana Titlbachovi

23.4.2016 at 6:26 pm

Již 20 let bydlíme v rodinném domě, kde se ve zdivu pořád objevovala vlhkost, zkoušeli jsme různé způsoby na zbavení se vlhkosti. Bohužel nic nepomohlo. Až díky panu Oumrtovi, který nám nabídl své odborné služby a profesionální přístup jsme se zbavili vlhkosti v domě. Jeho přístup a kvalitní služby můžeme jen doporučit. Za vše moc děkujeme.

E. F., Berlín

6.5.2016 at 11:01 pm

Dobry den, pan Oumrt realizoval podrezavku zdiva nasi poloroubenene chalupy. Vse probihalo zcela podle dohody, pricemz prace byla hotova dokonce rychleji, nez bylo puvodne domluveno. Nadstandartni komunikace, ochota a spolehlivost. Za me maximalni spokojenost, rovnez mohu doporucit.

Olga Kubová

6.11.2016 at 7:17 pm

Dobrý den,
v srpnu jsme zadali nabídku na hydroizolaci rodinného domu. Pan Oumrt neváhal stanovit okamžitou diagnózu – nutná podřezávka a izolace zdiva, neboť se vlhkost a plíseň už nedala zastavit žádnými prostředky. Pracoval intenzívně, svědomitě a domluva s ním, nabyla problém. Na všem jsme se dohodli, dokonce pracoval i nad rámec svých pracovních povinností.
Spolu s panem Radkem Bláhou, nám navíc vyměnili prkennou podlahu, provedli zateplení + OSB desky, snížili strop. Ještě jsme se nesetkali s tak vstřícným a ochotným podnikatelem. Vážíme si jeho znalostí a ochoty komunikovat s námi. Byt je suchý a teplý. Všem mohu opravdu doporučit, nezklame vás…. i ceny jsou přijatelné. Děkujeme.

Petr Havel

17.7.2017 at 4:51 am

Na jaře jsem oslovil pana Oumrta aby mi poradil s hydroizolací domu, i při jeho pracovním vytížení si na mne udělal čas, při konzultaci jsem zjistil, že svému oboru opravdu rozumí a proto tuto zakázku dostal. Jsem velice spokojený s komunikací a pracovním nasazením a proto DOPORUČUJI VŠEM rozhodně nebudete zklamaní

Andrášková Klaudie

10.5.2018 at 6:53 pm

Před rokem jsme koupili rod. dům k rekonstrukci. Vzhledem k velkému množství vody protékající domem z přilehlého svahu jsme se rozhodli pro celkovou hydroizolaci domu a oslovili jsme pana Oumrta. Po první konzultaci jsme věděli, že mu zakázku svěříme a udělali jsme správně. Všechny práce proběhli hladce a dům začal vysychat. Termíny, které jsme si domluvili, vždy dodržel. Skvělá komunikace a velmi rychlá práce. Můžeme jedině doporučit.

Šilhán David

28.6.2018 at 7:52 am

Dobrý den,
stavíme RD a jelikož je celý podsklepený bylo nutné provést svislou hydroizolaci celého podsklepení + základů dvěma vrstvami hydroizolace (více jak 300m2) a to v celkem rychlém tempu kvůli následujícím stavebním operacím. Po náročném až stresujícím hledání firmy, která by naše požadavky a hlavně rychlou realizaci zajistila, jsme narazili na firmu pana Oumrta. Ten v bleskovém sledu přijel, obhlídnul situaci a následně už realizoval hydroizolaci. I přes bojové podmínky a extrémní počasí, pan Oumrt zhotovil vše na výbornou a někdy i nad rámec jeho práce. Domluva je rychlá, žádné nahánění a přemlouvání, smluvená cena na začátku byla dodržena…..prostě profesionální přístup. Všem, kteří o realizaci hydroizolací přemýšlí můžeme pana Oumrta vřele doporučit.

Vít Machačka

29.8.2018 at 7:04 pm

Při rekonstrukci staršího zděného rodinného domu jsme jako laici řešili typ hydroizolace. Po hledání firem jsme kontaktovali pana Jaroslava Oumrta, který nám dokázal problematiku rozumně vysvětlit, navrhnout optimální řešení a to poté v krátkém termínu i realizovat. Vždy jsme se mohli spolehnout na dohodnuté termíny, pan Oumrt také velmi flexibilně reagoval při následných potřebných dodělávkách, cena byla pevně stanovena a nebyla překročena. S provedením prací jsme spokojeni, firmu můžeme doporučit.

Lukáš H.

8.9.2018 at 12:05 pm

Okamžité a vstřícné jednání i realizace. Flexibilita při realizaci. Po skončení práce zanechán i materiál v případě poškození pásu při dalších pracích na domu. V rámci prací došlo i k vybourání staré vany.
Bezproblémová a rychlá práce. Mohu pouze doporučit.

Škapa Jan

26.12.2019 at 12:02 am

Děkujeme panu Oumrtovi za záchranu domu na Rádle, splácaná podmáčená hrůza se z velké části díky p.Oumrtovi snad stane dobrým domem k bydlení. S panem Oumrtem jsme spokojeni, je to řemeslník ze staré školy, poctivý a co slíbí, tak se děje. Chtěli jsme nejdřív jen podřez a nakonec dělal i spoustu ošklivé práce jiné. Děkuje hlavně syn.

Leave a Reply

*

code

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nejnovější komentáře