24 thoughts on “Klientské recenze

 1. Zdravím.
  Realizována podřezávka celého domu – mohu doporučit. Bezproblémová komunikace i plnění termínu. Máme co jsme chtěli – SUCHO.. 🙂

 2. Dobrý den,
  u nás oprava silně poškozené omítky vlhkostí v kotelně a uhelně. Výborná dohoda, termíny splněny, 100% spokojenost , vřele doporučuji.

 3. Před dvanácti lety jsme zakoupili památkově chráněný objekt. Byl několik let zavřený a vlhkost dosahovala do dvou metrů. Vybírali jsme z několika firem a vybrali jsme dobře.Ruční,šetrná podřezávka částečně roubeného domu kombinovaného s pískovcovým zdivem nebyla žádná hračka. Vše však šlapalo přesně dle dohody ,perfektní práce a cena ještě nižší než byla původní nabídka.Doporučuji vřele všem,kteří hledají opravdového odborníka a chtějí mít objekt suchý a bezproblémový. Děkujeme

 4. Dobrý deň,
  pán Oumrt nám robil hydroizolaci stáre poloroubené chalupy a tiež „stavby-vedúceho“ ďalších prací v chalupe ako podlahy, dlažby, omietky. Čo sa týka hydroizolácie, tak to bol až heroický výkon, pretože zdi boli kamenné a niektoré mali v priemere až meter. Museli sa rozobrať a potom spetne dozdiť tehlami. Výsledok je ale úžasný, hlavne máme sucho! Po celú dobu nás pan Oumrt informoval o priebehu práce, na čom sme sa dohodli – či to bola cena či termíny – tak to vždy platilo. Musíme len vrelo doporučiť, ak hľadáte profesionalitu spojenú s ľudským prístupom a férovosťou, tak pán Oumrt a jeho firma je to pravé!
  Ďakujeme.

 5. Dobrý den,
  v našem případě jsme realizovali přes firmu pana Oumrta hydroizolaci stoletého rodinného domu, jehož zdivo hlavně ze severní strany bylo značně navlhlé. Objem zakázky byl cca 70 m obvodového zdiva a vnitřních příček + 90 m2 podlahové plochy. V obvodovém zdivu byly zazděny velké kameny, které bylo nutné šetrně vybourat a uvolněné místo znovu vyzdít cihlami. Další komplikací byla různá úroveň podlah. Se vším se ovšem pan Oumrt vypořádal a odvedl velmi dobrou práci. Dalším velkým plusem byla naprosto příkladná komunikace a spolehlivost. Bohatých zkušeností pana Oumrta v oblasti stavebnictví jsem využíval i k různým konzultacím v průběhu naší rekonstrukce. Výsledná cena zakázky vzhledem k objemu práce a náročnosti byla myslím velmi příznivá. Mohu tedy vřele doporučit.
  Děkuji

 6. Dobrý den,
  s firmou pana Oumrta jsem řešil dvě zakázky.
  První byla na podřezávka, izolaci a následné přizdění v přístavbě rodinného domu, cca 35m2. Přístavba je zapuštěna ve svahu a izolace se musel provést až do výše 2m. Po provedení izolace máme v přístavbě již
  2 roky úplně sucho a bez obav jsme v ní udělali dřevěnou podlahu a patrovou dřevěnou vestavbu.
  Druhá zakázka byla na kompletní rekonstrukci bytu ve starším domě v Liberci. Budovala se nová koupelna, stavěly se nové příčky, kompletně se dělaly nové omítky a měnily se všechny rozvody. Výsledkem je krásný byt podle našich představ.
  A co je hlavní, obě zakázky probíhaly k naší stoprocentní spokojenosti. Práce byly provedeny velmi kvalitně, v dohodnutých termínech a za dohodnutou cenu. Tak, jak se při podobných akcích stává, narazili jsme i na nečekané problémy, ALE s pan Oumrt neměl s jejich řešením problém, stres se nekonal.
  DOPORUČUJI!!!

 7. reference práce:
  Před pár lety jsme koupili vesnický domek, který je nepodsklepený a stavěný smíšeným zdivem tak, jak bylo dříve obvyklé. Stáří objektu bylo téměř 100 let. Izolace proti vlhkosti nikde žádná a na stavbě to samozřejmě bylo znát. Mapy vlhkosti dosahovali místy až ke stropům, které jsou ve výši 2,3 metrů.
  Smíšené zdivo a částečně zapuštěný dům z jedné strany do svahu nás donutily volit variantu tzv. izolační vany podle návrhu pana Oumrta – podříznutí stěn ve výši cca 75 cm, tažení izolace po vnitřní straně stěny k podlaze a propojení s celoplošnou izolací všech podlah. Výsledný efekt byl téměř zázračný. Podříznutí provedl pan Oumrt na podzim a vlhkost mizela jako mávnutím kouzelného proutku a my mohli po zimě udělat na suché zdi nové omítky (staré byly plné solí a u zdiva po oschnutí nedržely).
  Po 15 letech musíme zaklepat na dřevo – pan Oumrt zvolil nejvhodnější řešení pro náš starý domeček a co je vlhkost ve zdivu nevíme vůbec nikde a to máme obytnou plochu hnedle 140 m2. Děkujeme i po letech.

 8. Již 20 let bydlíme v rodinném domě, kde se ve zdivu pořád objevovala vlhkost, zkoušeli jsme různé způsoby na zbavení se vlhkosti. Bohužel nic nepomohlo. Až díky panu Oumrtovi, který nám nabídl své odborné služby a profesionální přístup jsme se zbavili vlhkosti v domě. Jeho přístup a kvalitní služby můžeme jen doporučit. Za vše moc děkujeme.

 9. Dobry den, pan Oumrt realizoval podrezavku zdiva nasi poloroubenene chalupy. Vse probihalo zcela podle dohody, pricemz prace byla hotova dokonce rychleji, nez bylo puvodne domluveno. Nadstandartni komunikace, ochota a spolehlivost. Za me maximalni spokojenost, rovnez mohu doporucit.

 10. Dobrý den,
  v srpnu jsme zadali nabídku na hydroizolaci rodinného domu. Pan Oumrt neváhal stanovit okamžitou diagnózu – nutná podřezávka a izolace zdiva, neboť se vlhkost a plíseň už nedala zastavit žádnými prostředky. Pracoval intenzívně, svědomitě a domluva s ním, nabyla problém. Na všem jsme se dohodli, dokonce pracoval i nad rámec svých pracovních povinností.
  Spolu s panem Radkem Bláhou, nám navíc vyměnili prkennou podlahu, provedli zateplení + OSB desky, snížili strop. Ještě jsme se nesetkali s tak vstřícným a ochotným podnikatelem. Vážíme si jeho znalostí a ochoty komunikovat s námi. Byt je suchý a teplý. Všem mohu opravdu doporučit, nezklame vás…. i ceny jsou přijatelné. Děkujeme.

 11. Na jaře jsem oslovil pana Oumrta aby mi poradil s hydroizolací domu, i při jeho pracovním vytížení si na mne udělal čas, při konzultaci jsem zjistil, že svému oboru opravdu rozumí a proto tuto zakázku dostal. Jsem velice spokojený s komunikací a pracovním nasazením a proto DOPORUČUJI VŠEM rozhodně nebudete zklamaní

 12. Před rokem jsme koupili rod. dům k rekonstrukci. Vzhledem k velkému množství vody protékající domem z přilehlého svahu jsme se rozhodli pro celkovou hydroizolaci domu a oslovili jsme pana Oumrta. Po první konzultaci jsme věděli, že mu zakázku svěříme a udělali jsme správně. Všechny práce proběhli hladce a dům začal vysychat. Termíny, které jsme si domluvili, vždy dodržel. Skvělá komunikace a velmi rychlá práce. Můžeme jedině doporučit.

 13. Dobrý den,
  stavíme RD a jelikož je celý podsklepený bylo nutné provést svislou hydroizolaci celého podsklepení + základů dvěma vrstvami hydroizolace (více jak 300m2) a to v celkem rychlém tempu kvůli následujícím stavebním operacím. Po náročném až stresujícím hledání firmy, která by naše požadavky a hlavně rychlou realizaci zajistila, jsme narazili na firmu pana Oumrta. Ten v bleskovém sledu přijel, obhlídnul situaci a následně už realizoval hydroizolaci. I přes bojové podmínky a extrémní počasí, pan Oumrt zhotovil vše na výbornou a někdy i nad rámec jeho práce. Domluva je rychlá, žádné nahánění a přemlouvání, smluvená cena na začátku byla dodržena…..prostě profesionální přístup. Všem, kteří o realizaci hydroizolací přemýšlí můžeme pana Oumrta vřele doporučit.

 14. Při rekonstrukci staršího zděného rodinného domu jsme jako laici řešili typ hydroizolace. Po hledání firem jsme kontaktovali pana Jaroslava Oumrta, který nám dokázal problematiku rozumně vysvětlit, navrhnout optimální řešení a to poté v krátkém termínu i realizovat. Vždy jsme se mohli spolehnout na dohodnuté termíny, pan Oumrt také velmi flexibilně reagoval při následných potřebných dodělávkách, cena byla pevně stanovena a nebyla překročena. S provedením prací jsme spokojeni, firmu můžeme doporučit.

 15. Okamžité a vstřícné jednání i realizace. Flexibilita při realizaci. Po skončení práce zanechán i materiál v případě poškození pásu při dalších pracích na domu. V rámci prací došlo i k vybourání staré vany.
  Bezproblémová a rychlá práce. Mohu pouze doporučit.

 16. Děkujeme panu Oumrtovi za záchranu domu na Rádle, splácaná podmáčená hrůza se z velké části díky p.Oumrtovi snad stane dobrým domem k bydlení. S panem Oumrtem jsme spokojeni, je to řemeslník ze staré školy, poctivý a co slíbí, tak se děje. Chtěli jsme nejdřív jen podřez a nakonec dělal i spoustu ošklivé práce jiné. Děkuje hlavně syn.

 17. Při rekonstrukci starého průmyslového objektu na nové sídlo naší firmy jsme zjistili problém s velkou vlhkostí některých zdí. Na doporučení jsme oslovili pana Oumrta, který situaci ochotně zhodnotil a vysvětlil klady a zápory různých možných řešení. S ohledem na rozlohu objektu a finanční náročnost jsme se rozhodli pro podřezávku stěn a izolace podlah „do vany“ nevíce problémové části objektu. Podřezání až 90cm tlustých cihelných a kamenných zdí bylo velmi náročné. Práce pana Oumrta byla velmi precizní, flexibilní a velmi rychlá s minimálním poškozením stěn vlivem sesedání stěn při podříznutí. Cena byla předem panem Oumrtem pevně stanovena na základě zaměření stěn a byla přesně dodržena. Velmi doporučuji oslovit pana Oumrta ještě před započetím prací na rekonstrukci starých objektů. S panem Oumrtem i jeho prací jsme byli velmi spokojeni.
  Za firmu ESY s.r.o., Martin Kukla

 18. Pana Oumrta doporučuji. Bezproblémová komunikace. Ochota přijít s ohledem na počasí a stav střechy i v sobotu. Doporučení dalších řemeslníků pro navazující práce.

 19. Pan Oumrt u nás dělal hydro a radonovou izolaci podlahy ve sklepě. Kromě nadstandardně odvedené práce byla velkou výhodou skvělá komunikace. Co se dopředu domluvilo (termíny, cena), platilo. Sám také přicházel s dalšími doporučeními. Na další část projektu rád využiji jeho služby znovu.

 20. Danou firmu rovněž jako ostatní doporučuji, práce byly provedeny včas a ve velmi dobré kvalitě. O výběru dané firmy jsem byl přesvědčen už po první úvodní schůzce, kdy mě p. Oumrt přesvědčil větou: „Já Vám ten dům tak kvalitně odizoluji od vlhkosti, že budete časem přemýšlet o zvlhčovači vzduchu“ 🙂

 21. Pan Oumrt u mne realizoval hydroizolaci stěn a podlahy. S jeho prací, přístupem a komunikací jsem byl velmi spokojen. Následně jsme se domluvili i na dalších dokončovací pracích (zateplení a betonování podlahy, omítky, štukování), vše proběhlo v dohodnutém termínu a perfektní kvalitě. Jeho služby velmi doporučuji.

 22. S panem Oumrtem spolupracujeme při opravě hydroizolace garáží u panelového domu. Spolupráce proběhla v pořádku a dle domluvy.

 23. Potřebovala jsem narychlo odizolovat byt ve stoletému cihlovém domě, nacházející se nad sklepem s klenbou. Pan Oumrt přijel na konzultaci téměř okamžitě, napojil mě na zedníky, kteří řešili beton, do puntíku dodržel termín i rozpočet. Dokonce řešil problém vybetonování klenby se statikem. V dnešní době se takoví řemeslníci těžko hledají. Mohu jen doporučit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *